hlavicka-hl.jpg, 99kB

Novinky v nabídce :


AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, s.r.o.  úspěšně navázala na činnosti znojemského šlechtitelského a výzkumného vinařského pracoviště. Je nejstarším šlechtitelským pracovištěm v České republice a jedním z nejstarších na světě. I v současné době pokračuje AMPELOS ve Vrbovci ve šlechtění. Zabývá se novošlechtěním odrůd révy vinné, které by byly ranné a dávaly hrozny s vysokou cukernatostí. Na pronajatých pozemcích AMPELOSU probíhá udržovací šlechtění 30 odrůd révy vinné. Je zde i republikový genofond révy vinné.

Ve Vrbovci je i sklepní hospodářství, které slouží mimo jiné k ověřování výsledků šlechtitelské činnosti. Pod značkou AMPELOS produkují omezené množství žádaných odrůdových vín, která jsou vyhledávána především milovníky a znalci dobrých vín.

 

 

 

 

 

 

Novinky

Dealkoholizovaná vína

oddelovac

Novinky v nabídce :

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, s.r.o.

oddelovac

Další vinařství v naší nabídce

Vinařství Plešingr

oddelovac

Aktuality také na facebooku

Kontakty

ROUDNICKÁ VINOTÉKA
Riegrova 648
41301 Roudnice n.L
tel.: +420 777 143 113
(funkční během pracovní doby)
IČO 694 25 051
roudnickavinoteka@seznam.cz
oddelovac Otevírací doba
ÚT–PÁ 9.00-18.00
SO 9.00–12.00


Informace k obchodu

Před obchodem jsou pro Vás na dobu nákupu připravena 2 parkovací místa.Před obchodem jsou pro Vás na dobu nákupu připravena 2 parkovací místa.
oddelovac
U nás můžete svůj nákup hradit platební           kartou. U nás můžete svůj nákup hradit platební kartou.

oddelovac
Od 1.3.2017 evidujeme tržby v běžném režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
oddelovac

  • Zásady ochrany osobních údajů